Praca w polskim sklepie (na pełen etat lub pół etatu)

Autor tekstu
FoodLand
Data dodania
30 październik 2022
Odsłony
2213

Sklep spożywczy FOODLAND poszukuje do pracy osób na stanowisko: SPRZEDAWCA, KASJER oraz PRACOWNIK STOISKA MIESNEGO.

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • Posiadania doświadczenia w branży sprzedażowowej na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjnosci, zaangażowania, otwartości
  • Komunikatywności, uprzejmości

ZADANIA NA STANOWISKU:

  • Zapewnienie sprawnej, profesjonalnej obsługi klienta
  • Przyjmowania dostaw i wykładania towaru
  • Dbanie o estetykę ekspozycycji towaru oraz czystość
  • Dbanie o wizerunek sklepu

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Umowe o pracę na pełen etat lub pół etatu
  • Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie(bonusy)
  • Elastyczny grafik

Jesteś energiczna, kreatywna, entuzjastycznie podchodzisz do obowiązków?
SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!!!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV na adres:

Adres: Sklep FoodLand, 145 High Street East, NE28 7RL, Wallsend

Tagi wpisu:

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Podobne wpisy