Relacja z meczu IBB Polonia Londyn vs Team Sunderland

Data dodania
27 styczeń 2023
Odsłony
545

W niedzielę siatkarze IBB Polonii Londyn zmierzyli się na wyjeździe z Team Sunderland. Zespół z Londynu pewnie pokonał gospodarzy i odniósł drugie zwycięstwo w tym roku.

IBB Polonia Londyn w poprzedniej kolejce pokonała zespół Leeds Gorse Men 3:0 (25:20,25:17,25:15). W niedzielę zespół Grzegorza Niskiego był niekwestionowanym faworytem w meczu z drużyną z Sunderland-oba zespoły dzieli kilka miejsc w tabeli angielskiej Super Ligi. Drużyna IBB Polonii Londyn od początku spotkania była bardzo skupiona, narzuciła rywalom swój rytm gry i w każdym secie wypracowała wysoką przewagę. Mecz zakończył się w trzech setach i po końcowym gwizdku to londyńczycy cieszyli się ze zwycięstwa i kompletu punktów.

-Uważam, że w niedzielnym spotkaniu zaprezentowaliśmy się bardzo dobrze. Graliśmy równo i narzuciliśmy rywalom swój styl gry. Byliśmy bardzo skupieni od pierwszej do ostatniej piłki-podsumował mecz z drużyną z Sunderland środkowy zespołu Godi Jibi.

Po sobotnim spotkaniu IBB Polonia Londyn plasuje się na drugim miejscu w tabeli ustępując jedynie drużynie Durham Palatinates. Przed londyńczykami bardzo ważne spotkanie-w ramach rozgrywek o Puchar Anglii zmierzą się z wyżej wspomnianym liderem Super Ligi.

-Przed nami kolejne spotkanie i duże wyzwanie-w najbliższą sobotę zagramy z Durham Palatinates. Mamy nadzieję, że ostatnie treningi, spotkania z Leeds oraz ostatnie z Sunderland były dobrym przetarciem przed sobotnim meczem i zaprocentują zwycięstwem z naszym największym rywalem w tym sezonie-mówi Godi Jibi.

Mecz z Durham Palatinates odbędzie się w najbliższą sobotę (28.01) o godzinie 4:30 PM w Northolt. Już teraz zapraszamy wszystkich kibiców! Wasze wsparcie będzie nieocenione!