Drużyna „Polish Eagles” z Newcastle jedzie na Mistrzostwa UK – zapraszamy kibiców i sponsorów!

Dzień dobry, nazywam się Sebastian Jobczyk i jestem zawodnikiem oraz menadżerem polskiej drużyny piłki nożnej „Polish Eagles” z Newcastle. Już 6 kwietnia 2019 r. nasza drużyna rozegra pierwsze mecze w ramach Mistrzostw Polskich Drużyn w Piłce Nożnej w UK.

Chciałbym zaprosić wszystkich Polaków z rejonu North East do kibicowania naszemu zespołowi. Aktualne wyniki z turnieju będzie można śledzić na stronie: https://www.facebook.com/mistrzostwaUK/

Zapraszamy także kibiców na oficjalny trening w piątek godz 20:00 w Powerleague Gateshead, Ropery Rd, Gateshead NE8 2HD oraz w poniedziałek 1 kwietnia o godz. 21:00 na bardzo ważny mecz ligowy w Benfield Sports Centre CS w Wallsend k. Newcastle, Benfield Rd, Newcastle upon Tyne NE6 4NU.

Pierwszy mecz w ramach Mistrzostw Polskich Drużyn w Piłce Nożnej w UK rozegramy w sobotę o godz. 10:00 w Daventry!

Zapraszam także do współpracy sponsorów chcących wspomóc drużynę, proszę o kontakt telefoniczny na numer: 07841 649 317.

W imieniu drużyny „Polish Eagels” dziękujemy także pierwszym sponsorom:

p.s. Na zdjęciu poniżej nasza drużyna w Wallsend / Newcastle po wygraniu lokalnej ligi 19 stycznia 2019 r.